Grup Şirketlerimiz


APro Teknoloji ve Danışmanlık A.Ş.

APro Teknoloji ve Danışmanlık şirketi 2017 senesinde Aynus Holding iştiraki olarak kurulmuştur. Şirket özellikle teknoloji üzerine danışmanlıklar vermektedir. Finansal alt yapı kurguları, yazılım desteği, siber güvenlik, pazarlama kurgusu ve danışmanlık gibi bir çok alanda müşterilerine hizmet vermektedir.

Her türlü durumda müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan ve her soruna cevap verebilecek APro Teknoloji ve Danışmanlık A.Ş. tüm teknolojik yeniliklerle sizlere en iyisini sunmak için hazırdır.


İş İmkanları Websitesi

Aynus Holding Finans Direktörü : Tuğberk Sezen

1983 yılında Çanakkale’nin Biga ilçesinde doğan, ilk öğrenimini de burada tamamlayan Tuğberk Sezen, Kadıköy Anadolu Lisesi’nden 2002 yılında mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdikten sonra, 2006 yılında vergi denetçisi olarak Ernst&Young’ta çalışmaya başlamıştır. KPMG ve Reha Medin Global firmalarında orta ve üst düzey yöneticilik de yapan Tuğberk Sezen, şu anda Aynus Holding A.Ş. Finans Direktörlüğü görevinin yanı sıra Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi’dir. Kendisi Serbest Muhasebeci Mali Müşavir’dir.

Aynus Holding Kurumsal İletişim Direktörü : Özgür Cinbiş

Özgür Cinbiş 1981 senesinde Ankara'da doğdu. Üniversite eğitimi öncesinde bir çok dijital proje ve dijital güvenlik alanında danışmanlıklar verdi. Üniversite öğrenimini İstanbul Kültür Üniversitesi Visual Communication Design'da tamamlayan Özgür Cinbiş buradan sonra Avrupa ve Amerika'nın başlıca akademi ve ajanslarında workshoplar düzenledi.

Kariyerinde Unitravel, CNR Holding, Vip Dükkan, İntegral Menkul Değerler A.Ş. , Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş. gibi ve farklı bir çok kurumda üst düzey yöneticilik ve yönetici danışmanlıkları yapan Özgür Cinbiş, Nisan 2018 de Aynus Holding'de Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini üstlenmiştir.

Aynus Holding Grup İnsan Kaynakları Direktörü: Duygu Aygün

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunu olan Duygu Aygün iş hayatına Türkiye İş Bankası-Menkul Kıymetler Müdürlüğü Hazine Bölümünde başladı. Ardından Eczacıbaşı Menkul Değerler, Sümer Yatırım, Meksa Menkul Değerler ve Datek Menkul Değerler Hazine Bölümlerinde üst düzey yöneticilik yaptı. Son 4 yıldır İnsan Kaynakları alanında çalışmalarına devam eden Duygu Aygün, Alnus Yatırım’da 2 yıl İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalıştıktan sonra, Grup İnsan Kaynakları Direktörü olarak Aynus Holding bünyesine geçmiştir. Kendisi evli ve 1 çocuk annesidir.

1