Grup Şirketlerimiz


Pirnus Diamond

Pirnus Diamond, Pinus Yapı § İnşaat A.Ş. altında faaliyet göstermektedir. Kuyumcukent'te bir satış mağazası olan şirketimiz aynı zamanda Almanya'da Köln ve Avrusturya'da Viyana şehirlerinde faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca şirketimiz bünyesindeki Pirnus Diamond, 2018 senesi içerisinde açılan "E-Ticaret" yapısı ile de başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya internet üzerinden satış yapmaya başlamıştır.


İş İmkanları Websitesi

Aynus Holding Kurumsal İletişim Direktörü : Özgür Cinbiş

Özgür Cinbiş 1981 senesinde Ankara'da doğdu. Üniversite eğitimi öncesinde bir çok dijital proje ve dijital güvenlik alanında danışmanlıklar verdi. Üniversite öğrenimini İstanbul Kültür Üniversitesi Visual Communication Design'da tamamlayan Özgür Cinbiş buradan sonra Avrupa ve Amerika'nın başlıca akademi ve ajanslarında workshoplar düzenledi.

Kariyerinde Unitravel, CNR Holding, Vip Dükkan, İntegral Menkul Değerler A.Ş. , Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş. gibi ve farklı bir çok kurumda üst düzey yöneticilik ve yönetici danışmanlıkları yapan Özgür Cinbiş, Nisan 2018 de Aynus Holding'de Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini üstlenmiştir.

Aynus Holding Finans Direktörü : Tuğberk Sezen

1983 yılında Çanakkale’nin Biga ilçesinde doğan, ilk öğrenimini de burada tamamlayan Tuğberk Sezen, Kadıköy Anadolu Lisesi’nden 2002 yılında mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdikten sonra, 2006 yılında vergi denetçisi olarak Ernst&Young’ta çalışmaya başlamıştır. KPMG ve Reha Medin Global firmalarında orta ve üst düzey yöneticilik de yapan Tuğberk Sezen, şu anda Aynus Holding A.Ş. Finans Direktörlüğü görevinin yanı sıra Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi’dir. Kendisi Serbest Muhasebeci Mali Müşavir’dir.

Aynus Holding Grup İnsan Kaynakları Direktörü: Duygu Aygün

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunu olan Duygu Aygün iş hayatına Türkiye İş Bankası-Menkul Kıymetler Müdürlüğü Hazine Bölümünde başladı. Ardından Eczacıbaşı Menkul Değerler, Sümer Yatırım, Meksa Menkul Değerler ve Datek Menkul Değerler Hazine Bölümlerinde üst düzey yöneticilik yaptı. Son 4 yıldır İnsan Kaynakları alanında çalışmalarına devam eden Duygu Aygün, Alnus Yatırım’da 2 yıl İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalıştıktan sonra, Grup İnsan Kaynakları Direktörü olarak Aynus Holding bünyesine geçmiştir. Kendisi evli ve 1 çocuk annesidir.

1