Grup Şirketlerimiz


Apro Ajans Reklamcılık Bilişim ve Danışmanlık A.Ş.

Apro Ajans Reklamcılık Bilişim ve Danışmanlık şirketi 2017 senesinde Aynus Holding iştiraki olarak kurulmuştur. Şirket özellikle teknoloji üzerine danışmanlıklar vermektedir. Finansal alt yapı kurguları, yazılım desteği, siber güvenlik, pazarlama kurgusu ve danışmanlık gibi bir çok alanda müşterilerine hizmet vermektedir.

Her türlü durumda müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan ve her soruna cevap verebilecek Apro Ajans Reklamcılık Bilişim ve Danışmanlık A.Ş. tüm teknolojik yeniliklerle sizlere en iyisini sunmak için hazırdır.


İş İmkanları Websitesi

Aynus Holding Finans Direktörü : Tuğberk Sezen

1983 yılında Çanakkale’nin Biga ilçesinde doğan, ilk öğrenimini de burada tamamlayan Tuğberk Sezen, Kadıköy Anadolu Lisesi’nden 2002 yılında mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdikten sonra, 2006 yılında vergi denetçisi olarak Ernst&Young’ta çalışmaya başlamıştır. KPMG ve Reha Medin Global firmalarında orta ve üst düzey yöneticilik de yapan Tuğberk Sezen, şu anda Aynus Holding A.Ş. Finans Direktörlüğü görevinin yanı sıra Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi’dir. Kendisi Serbest Muhasebeci Mali Müşavir’dir.

Aynus Holding Grup İnsan Kaynakları Direktörü: Duygu Aygün

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunu olan Duygu Aygün iş hayatına Türkiye İş Bankası-Menkul Kıymetler Müdürlüğü Hazine Bölümünde başladı. Ardından Eczacıbaşı Menkul Değerler, Sümer Yatırım, Meksa Menkul Değerler ve Datek Menkul Değerler Hazine Bölümlerinde üst düzey yöneticilik yaptı. Son 4 yıldır İnsan Kaynakları alanında çalışmalarına devam eden Duygu Aygün, Alnus Yatırım’da 2 yıl İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalıştıktan sonra, Grup İnsan Kaynakları Direktörü olarak Aynus Holding bünyesine geçmiştir. Kendisi evli ve 1 çocuk annesidir.

1