İnsan Kaynakları


Aynus Holding İnsan Kaynakları

Farklı sektörlerde ve farklı yapılardaki şirketlerden oluşan Aynus Holding’de insan kaynakları vizyonu ve politikası ortaktır. Diğer yandan İK uygulamaları, şirketlerin özel koşullarına ve ihtiyaçlarına yönelik esnekliği sağlayacak biçimde belirlenmektedir.

Topluluk olarak sürdürülebilir büyümenin ancak çalışanlarımızın katkısı ile mümkün olacağının bilincindeyiz. Ortak politikamız adil istihdam uygulayarak, çeşitliliği benimseyerek ve katılıma değer vererek; farklı bakış açılarının dile getirildiği ve saygı gördüğü bir çalışma ortamı oluşturmaktır. Türkiye İş Kanunu içerik ve ruhuna uyarak, çalışanlarımızı organizasyon bazında, yetkinlik ve beceri kriterlerine göre işe alır ve terfi ettiririz. Topluluk olarak kurum bağlılığı yüksek, değer yaratan, motive, yenilikçi çalışanlar ve ekipler oluşturulmasını hedeflemekteyiz.


İş İmkanları Kariyer.Net

Aynus Holding Grup İnsan Kaynakları Direktörü: Duygu Aygün

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunu olan Duygu Aygün iş hayatına Türkiye İş Bankası-Menkul Kıymetler Müdürlüğü Hazine Bölümünde başladı. Ardından Eczacıbaşı Menkul Değerler, Sümer Yatırım, Meksa Menkul Değerler ve Datek Menkul Değerler Hazine Bölümlerinde üst düzey yöneticilik yaptı. Son 4 yıldır İnsan Kaynakları alanında çalışmalarına devam eden Duygu Aygün, Alnus Yatırım’da 2 yıl İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalıştıktan sonra, Grup İnsan Kaynakları Direktörü olarak Aynus Holding bünyesine geçmiştir. Kendisi evli ve 1 çocuk annesidir.