Başkanın Mesajı

"Esas Hizmet; Önce İnsan İlkesi İle Geleceğe Yatırım Yapmaktır! "

 

Aynus Holding olarak 2018 ve 2019 seneleri bütün şirketlerimizin büyüme yılları olacak. Bu kapsamda, finans, inşaat, kuyumculuk, teknoloji sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerimizin yanı sıra, farklı sektörlere de Aynus Holding olarak yeni yatırımlar yapacağız.


Holding bünyemizde bulunan şirketlerimizin tamamı kendi sektörlerinde gün geçtikçe ciddi bir pazar payı alarak büyümektedirler. Bünyemizde bulunan Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş. finansal faaliyetleri ile 2016 ve 2017 yıllarında bir çok ödül almış, kuyumculuk sektörünün yükselen yıldızı Pirnus Diamond ise Türkiye'den sonra Avrupa'ya da mağazalaşma adımlarını atmıştır. Ayrıca 2018 senesi içerisinde akıllı bina projemizi Esentepe'de ki Holding Binamız olan Pirnus 10 ile gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kendimizi "Önce İnsan" politikası çerçevesinde konumlandırarak; başarı politikamız ile çalışma arkadaşlarımıza sürekli olarak yükselme hedefini aşılamaktayız. Daha şimdiden Türkiye'nin öncü kurumlarından biri haline gelen Aynus Holding olarak tüm iş ortaklarımıza ve değerli yatırımcılarımıza sevgi ve saygılarımı sunarım.


Nusret ALTINBAŞ

Yönetim Kurulu BaşkanıAynus Holding Kurumsal