Basında Biz

Next Generation Talks - Nusret Altınbaş

Söz Kardeşlerde

Yönetim Kurulu Başkanımız; Sayın Nusret Altınbaş 1 Haziran 2018 tarihinde Deloitte tarafından düzenlenen Next Generaiton Talks konferansında konuşmacı olarak katıldı.

Altınbaş Holding’in kurumsallaşma çalışmaları hakkında bilgi veren Nusret Altınbaş, aile şirketinin başarıları açısından ve kurumsallaşma konusunda konunun öneminin üstünde durdu.

Yönetim Kurulu Başkanımız Nusret Altınbaş'ın konuşmasından satır başları :Nusret Altınbaş: Aile şirketlerinde dengeyi kurmak çok büyük önem taşıyor. Toplantı odasına girdiğinizde hem ağabeyinizle hem de iş arkadaşınızla birlikte oluyorsunuz. Sevgi, saygı ve profesyonellikle ilerlediğinizde bu denge kurulmuş oluyor.

Nusret Altınbaş: İş hayatında bir fikir ileri sürdüğümde, önce o fikir ile ilgili derin bir araştırma yapıyorum. Fikrinizi her açıdan ele alıp sunduğunuzda ve karşınızdakinin tüm sorularını yanıtlayabildiğinizde, onlar da fikrinizi sizin gibi sahipleniyor.

Nusret Altınbaş: Dijital transformasyon günümüzde şirketlerin iş modellerinde de değişiklik yaşanmasını sağlıyor. Şirketler en iyi bildikleri işi, en iyi şekilde yapmaya odaklandığı sürece bu değişimin süreçlerine olan etkisi pozitif olacaktır.